WPROWADZAMY NAUKĘ TECHNIK SAMOOBRONY

19.03.2024

Kursanci zdobywający wiedzę z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ubiegający się o tytuł Ratownika będą mieli możliwość skorzystania z dodatkowych, nieodpłatnych zajęć przy ulicy Wierzbowej 12 w Białymstoku. 
Za ich bezpieczne przeprowadzenie będzie odpowiedzialny jeden z naszych instruktorów - ratownik medyczny i strażak PSP Sebastian Górski, który: 

- ukończył studia I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne w PWSiP w Łomży oraz studia II stopnia w Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku, 

- jest certyfikowanym instruktorem mieszanych sztuk walki i instruktorem samoobrony. 

Jako wieloletni pasjonat sztuk walki uczestniczy w szkoleniach i seminariach walki wręcz, preferuje oraz promuje aktywny tryb życia. 

Co raz częściej dochodzi do ataków na członków zespołów ratownictwa oraz wielu innych służb. Atakują pacjenci będący niejednokrotnie pod wpływem najróżniejszych środków psychoaktywnych. Krzywdzone są również kobiety. 

Uważamy, że nauka z promocją tego typu zachowań będzie stanowiła ciekawy i najpewniej wyjątkowy w skali kraju dodatek do kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. 

Kursy KPP w Nadziei:

-  Zajęcia prowadzone w nowoczesnych salach szkoleniowych w centrum miasta

- Autorskie materiały edukacyjne przygotowane przez instruktorów GRN

- Internetowa Platforma Edukacyjna GRN

-Terenowe Symulacje Ratownicze 

- ZAJĘCIA Z TECHNIK SAMOOBRONY 

Zapraszamy!
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.