Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!

Grupa Nadzieja z nagrodą od Prezydenta RP

19.11.2023

Miło nam poinformować, że Prezydent RP pan Andrzej Duda uhonorował Grupę Ratowniczą Nadzieja nagrodą „Dla dobra wspólnego” w kategorii Instytucja - organizacja. Uroczystość odbyła się w środę 15 listopada 2023 w Kancelarii Prezydenta RP.

Nagroda “Dla dobra wspólnego” to inicjatywa Prezydenta Andrzeja Dudy ustanowiona w 2016 roku, której celem jest promowanie prospołecznych postaw osób i organizacji wyróżniających się zaangażowaniem na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego, kreowania patriotycznych postaw i zachęcania obywateli do działania dla dobra wspólnego.


Nagroda jest przyznawana w trzech kategoriach:

  1. Człowiek – lider

  2. Instytucja – organizacja

  3. Dzieło – przedsięwzięcie, projekt

Grupa Ratownicza Nadzieja pod przewodnictwem ks. Radosława Kubeł odebrała z rąk Pana Prezydenta nagrodę w kategorii Instytucja - organizacja. Jest to niezwykłe wyróżnienie dla działalności naszych ratowników, za które serdecznie dziękujemy. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!


Więcej informacji o XVII edycji Nagrody “Dla dobra wspólnego” można znaleźć na stronie Kancelarii Prezydenta:  

https://www.prezydent.pl/aktualnosci/inicjatywy/nagroda-dla-dobra-wspolnego/aktualnosci/final-viii-edycji-nagrody-dla-dobra-wspolnego,77386 

 
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.